TEL: 02133915285

تراش پکینگ

گروه پلیمر صنعتی طلایی تراش انواع پکینگ و قطعات پلاستیکی و پلیمری:
پکینگ ها یکی از پر کاربرد ترین قطعات آب بندی در هیدرولیک و صنایع دیگر نیز می باشند.پکینگ ها وقطعات در ابعاد استاندار و طراحی تعریف تولید می شوند.در بعضی از اوقات یک سری قطعات مانند جک های هیدرولیک سایزهایی متفاوتی دارند که با سایز های استاندارد تطابق ندارند یا مابین سایز های استاندارد هستند یا به اندازه ایی بزرگند که سایز آماده آن ها
قطعات موجود نیست.در چنین مواقعی باید از پکینگ های متناسب با ابعاد مورد نیاز مشتری را تراش داد.روال کاری تراش پکینگ به این صورت است که ورق ها با سایز معمول 1*1 متر آلمانی پولی یورتان وجود دارد . در این مواقع پکینگ با توجه به ابعاد مورد نیاز مشتری از این ورق پلی یورتان بریده شده و ابعاد مورد نیازتراش داده می شود .
باتوجه به اینکه عمل تراشکاری بسیارضروری و باید با دقت صدم میلیمتر انجام بگیرئ و همچنین عدم توانایی در تراش پکینگ ورق پلی اورتان به مشتری و دستگاه وی ضرر زیادی وارد میکند.
گروه صنعتی پلیمری طلایی با بکار گرفتن تراشکاران حرفه ای و باسابقه ، ماشین های تراش پیشرفته و همچنین استفاده از ورق های پلی یورتان اصل آلمان تمام توان خود را بکار می بندد تا اجناس تهیه شده را با کیفیت هرچه بهتر در اختیار مشتران عزیز قرار دهد.
گروه صنعتی پلیمر طلایی آمادگی ثبت سفارش را دارد

مشخصات فنی تراش پکینگ

حد اکثر فشار کاری پکینگ : 350 الی 700بار
حد اکثر دمای کاری پلی اورتان : 120 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای سیلیکونی :250+
حد اکثر دمای پکینگ وایتون :400+
جهت دریافت اطلاعات تراش پکینگ با گروه پلیمر صنعتی طلایی تماس حاصل فرمایید

TEL : 02133915285
Fax :
Email: info [at] goldpolymer.ir
Web: www.goldpolymer.ir

© Copy right 2019 | All ights Reserved | Gold polymer Corporation